OFERTA SPRZEDAŻY PALIW

DYSTRYBUCJA I SPRZEDAŻ HURTOWA

LPG HURT

Hurtowa sprzedaż gazu z wybranych terminali lub z dowozem do klienta

więcej

SPRZEDAŻ HURTOWA

Sprzedaż oleju napędowego i oleju opałowego z dowozem do klienta nowoczesną flotą transportową

więcej

ODBIÓR WŁASNY

Hurtowa sprzedaż paliw z odbiorem własnym z wybranych naftobaz

więcej

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Rrealizujemy sprzedaż detaliczną poprzez własne stacje paliw

więcej

KARTY FLOTOWE

System tankowania paliw przyjazny firmom i kierowcom, który przynosi wymierne korzyści ekonomiczne.

więcej

ZBIORNIKI

Zbiorniki do bezpiecznego magazynowania oleju napędowego

więcej

PONAD 25 LAT NA RYNKU POLSKIM

DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

spółka EKO-TANK rozpoczęła swoją działalność już w 1991 roku, początkowo jako  firma „MIRA”, prowadząc wówczas tylko sprzedaż detaliczną z jednej stacji paliwowej zlokalizowanej w Dolnej Grupie. Dystrybucja i sprzedaż hurtowa paliw była i jest  konsekwencją dalszego rozwoju firmy i stanowi obecnie główny kierunek jej działania.

Nasza firma funkcjonuje na rynku od ponad 25 lat. Dobrą kondycję firmy i silną pozycję na rynku zawdzięczamy przede wszystkim bogatemu doświadczeniu oraz rzeszy wiernych klientów, którzy lojalnie i systematycznie współpracują z nami.

 

Celem Eko-Tank jest utrzymanie najwyższej jakości świadczonych usług, profesjonalizm i elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb Klientów. Cel ten realizowany jest poprzez kompetentną, dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą, nowoczesną flotę i szybką realizację zamówień. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które szczególnie dba o zadowolenie klienta a dostarczane paliwo potwierdza świadectwem jakości. Poprzez ciągły monitoring możemy zagwarantować bezpieczeństwo jakościowe i ilościowe dostaw.

KONTAKT Z NAMI

EKO-TANK Sp. z o.o.

86-150 OSIE, ul. Rynek 6

NIP 559-18-28-206

Tel.: +48 52 33 24 948

Fax: +48 52 33 39 077

ZAMÓWIENIA PALIW

Tel.:  +48 609 513 513

e-mail: zamowienia@eko-tank.pl

ZAMÓWIENIA LPG

Tel.:  +48 519 514 685

e-mail: zamowienialpg@eko-tank.pl

REGIONALNI MANAGEROWIE SPRZEDAŻY

KONTAKT Z MANAGEREM OBSŁUGUJĄCYM TWÓJ REJON

 

 

 

 

ANDRZEJ
CIACHOROWSKI

Regionalny Menager sprzedaży

 

tel. +48 511 782 022
andrzej.ciachorowski@eko-tank.pl

 WOJEWÓDZTWO  pomorskiezachodnio-pomorskie (N)warmińsko-mazurskie (W)

 

 

 

 

 

 

DAWID KOZŁOWSKI
Regionalny Menager sprzedaży

 

 tel. +48 698 670 206 dawid.kozlowski@eko-tank.pl

 

 

 

BARTOSZ MAZURKIEWICZ

Dyrektor Handlowy

 

tel. +48 602 479 298

bartosz.mazurkiewicz@eko-tank.pl

WOJEWÓDZTWO pomorskiezachodnio-pomorskiewielkopolskielubuskie

 

 

WOJEWÓDZTWO  kujawsko-pomorskiewarmińsko-mazurskie (S) 

 

 

 

 

ŁUKASZ PRZENIEWSKI

Regionalny Menager sprzedaży

 

tel. +48 506 185 350
lukasz.przeniewski@eko-tank.pl

 

 

 

 

 

 WOJEWÓDZTWO kujawsko-pomorskie (W)

 

 

 

 

 

REMIGIUSZ STELTMAN
Regionalny Menager sprzedaży

 

tel. +48 601 373 711
remigiusz.steltman@eko-tank.pl

 

 

 

 WOJEWÓDZTWO wielkopolskie

 

 

 

MARCIN GAWĘCKI

Regionalny Menager sprzedaży

 

tel. +48 661 564 766   marcin.gawecki@eko-tank.pl

 

 

WOJEWÓDZTWO  wielkopolskie (S)lubuskie (S) 

 

 

 

JAROSŁAW SZCZEBLEWSKI

Regionalny Menager sprzedaży

 

 tel. +48 737 473 767 jaroslaw.szczeblewski@eko-tank.pl

 

 

WOJEWÓDZTWO kujawsko-pomorskie (E)mazowieckie 

 

 

 

 

KAROL MALIGŁÓWKA
Regionalny Menager sprzedaży

 

tel. +48 601 578 390
karol.maliglowka@eko-tank.pl

 WOJEWÓDZTWO  wielkopolskie (N)lubuskie (N)

 

KADRA

Prezes Zarządu Eko-Tank

Piotr Szostek, tel: +48 52 33 298 76 , email: piotr.szostek@eko-tank.pl

 

Główny Księgowy

Tomasz Roszczyniała, tel. +48 52 33 29 876, email: tomasz.roszczyniala@eko-tank.pl

 

Zastępca Głównego Księgowego

Agnieszka Grzonkowska - Gul, tel. +48 52 33 29 876, email: agnieszka.grzonkowska@eko-tank.pl

 

Księgowa ds. rozliczeń

Justyna Licznerska, tel. +48 52 33 29 876 - wew. 177, email: justyna.licznerska@eko-tank.pl

 

Księgowa

Monika Sumińska, tel. +48 52 33 29 876, email: monika.suminska@eko-tank.pl

 

Referent ds. księgowości

Magdalena Palińska, tel. +48 52 33 29 876, email: magdalena.palinska@eko-tank.pl

 

Koordynator stacji paliw

Marta Jesionkowska, tel. +48 601 419 356, email: marta.jesionkowska@eko-tank.pl

 

DZIAŁ FAKTUROWANIA

Anna Nowakowska, tel. +48 660 430 946 , email: anna.nowakowska@eko-tank.pl

 

Paulina Goldian, tel. +48 52 33 29 876, email: paulina.goldian@eko-tank.pl

 

Klaudia Godula, tel. +48 519 514 685, email: klaudia.godula@eko-tank.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Kierownik

Monika Górska, tel. +48 609 513 513, email: monika.gorska@eko-tank.pl

 

Ewa Godzińska, tel. +48 609 513 513, email: ewa.godzinska@eko-tank.pl

 

Marta Ratkowska, tel. +48 519 514 670, email: marta.ratkowska@eko-tank.pl

 

Dyrektor Handlowy

Bartosz Mazurkiewicz,  tel. +48 602 479 298, email: bartosz.mazurkiewicz@eko-tank.pl

woj. Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie

 

 

 

Regionalni Menagerowie sprzedaży:

 

Dawid Kozłowski, tel. +48 698 670 206, email: dawid.kozlowski@eko-tank.pl

woj. Kujawsko - Pomorskie, Warmińsko - Mazurskie (S)

 

Andrzej Ciachorowski tel. +48 511 782 022, email: andrzej.ciachorowski@eko-tank.pl

woj. Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie (N), Warmińsko-Mazurskie (W)

 

Remigiusz Steltman, tel. +48 601 373 711, email: remigiusz.steltman@eko-tank.pl

woj. Wielkopolskie

 

Łukasz Przeniewski, tel. +48 506 185 350, email: lukasz.przeniewski@eko-tank.pl

woj. Kujawsko - Pomorskie (W)

 

Karol Maligłówka, tel. +48 601 578 390, email: karol.maliglowka@eko-tank.pl

woj. Wielkopolskie (N), Lubuskie (N)

 

Marcin Gawęcki, tel. +48 661 564 766, email: marcin.gawecki@eko-tank.pl

woj. Wielkopolskie (S), Lubuskie (S)

 

Jarosław Szczeblewski, tel. +48 737 473 767, email: jaroslaw.szczeblewski@eko-tank.pl

woj. Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie (E)

 

DZIAŁ HURTOWEJ SPRZEDAŻY GAZU

Dyrektor ds. handlu gazem

Mirosław Dec,  +48 506 320 841, email: miroslaw.dec@ekotank.pl

 

Menager ds. Handlu Gazem

Izabela Jeniec-Kardasz,  tel. +48 604 681 239, email: izabela.jeniec-kardasz@eko-tank.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY FLOTOWEJ

Agata Filc,  tel. +48 519 514 703, email: agata.filc@eko-tank.pl

DZIAŁ TRANSPORTU

Kierownik transportu

Dawid Torłop, tel. +48 502 591 652, email: dawid.torlop@eko-tank.pl

 

Zastępca kierownika transportu

Łukasz Kawczyński, tel. +48 519 514 688, email: lukasz.kawczynski@eko-tank.pl

SERWIS TECHNICZNY

Piotr Ciera, tel. +48 604 788 983 , email: piotr.ciera@ekotank.pl

DZIAŁ KADR

Specjalista ds. Pracowniczych

Joanna Konieczka, tel. +48 52 33 29 874 -  wew. 125, email: joanna.konieczka@gzella.pl

GALERIA